Lista aktualności Lista aktualności

XV Mistrzostwa Pracowników RDLP w Szczecinku w tenisie stołowym

Współorganizatorem XV Mistrzostw Pracowników RDLP w Szczecinku w Tenisie Stołowym było Nadleśnictwo Czarne. Zawody zostały rozegrane w dniu 23 marca 2013 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół w Czarnem.  W tym roku zawody rozegrano w dwóch kategoriach –ogólnej i kierowniczej. W rozgrywkach indywidualnych zwyciężył Andrzej Świerczek z Nadleśnictwa Karnieszewice .W grach podwójnych miejsce pierwsze zdobyli Jerzy Klonowski  i Andrzej Świerczek z Nadleśnictwa Karnieszewice. W Kategorii kierowniczej zwyciężył Sylwester Kupczyk Nadleśniczy Nadleśnictwa Sławno.  Klasyfikacja drużynowa zakończyła się zwycięstwem reprezentacji Nadleśnictwa Karnieszewice. Nadleśnictwo Czarne po raz pierwszy w 15-letniej historii turniejów wystawiło swoją drużynę, która niespodziewanie odniosła sukces w klasyfikacji drużynowej zajmując czwarte miejsce. Nasi zawodnicy Seweryn Malmon ,Roman Chabowski ,Dariusz Miłoś  i Andrzej Liski  wykazali dużą wolę walki i zaangażowanie osobiste w celu osiągnięcia tak dobrego miejsca .